İçeriğe geç

PNS

Referanslar: Baymak BDR Thermea Kombi Üretim hatlarının kurulması Gassero Isı Teknolojileri Duvar Tipi Kazan Üretim Hattının Kurulması Ferroli Düzce Tesisleri Çiller Sisteminin Kurulması Emko Isıtma Sistemleri Kombi üretim  hattının kurulması, Hermetik  ve Yogusmalı  kombilerinin tasarlanması, Sanica Isı Sanayi A.Ş Kombi üretim  hattının kurulması, Hermetik  ve… Daha fazlasını oku »

Oem ve Yedek Parça Komponent Satışı                                       

Anstoss Regelgeräte GmbH, 1969 yılında Bay Helmut Anstoss tarafından kurulmuştur ve halen %100 özel sektöre aittir. Elektronik gaz ateşleyicilerinin üretiminde öncüyüz. Zamanla, yüksek üretim kalitemiz ve müşteri gereksinimlerine esnek yaklaşımımız sayesinde pazar lideri bir konum elde ettik.

Elektrik motorlarının tasarımı ve üretiminde 40 yılı aşkın deneyimle desteklenen, bugün uluslararası pazarda lider bir rol oynamaktan gurur duyuyoruz. Güvenilir, özenli uzmanlarız, her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlemeye ve beklentilerine en uygun ürünleri tavsiye etmeye hazırız. Bu, ürünlerimizin Vaillant, BSH, Viessmann, Ariston Thermo, Miele, Whirlpool, Electrolux… Daha fazlasını oku »

Milyonlarca hidrolik bileşen, 100 çalışan, 3 üretim birimi, 3 özel ikincil tedarikçi şirket ve sertifikalı Kalite Güvencesi ile FUGAS, 40. faaliyet yılında İtalya ve Avrupa’daki liderliğini teyit ediyor ve genişleme devam ediyor.

Gruppo Giordano, aşağıdakiler için elektronik kontrol sistemleri tasarlar: Konut ve Endüstriyel ısıtma cihazları Akıllı konfor kontrol sistemleri Tele – ısıtma Isı geri kazanımı ve hava işleme Yanma hücreleri için elektronik kontrol sistemleri Yerli enerji yönetimi Aydınlatma üniteleri için kontrol sistemleri

Vizyon İnsanların ve çevrelerindeki dünyanın yaşam kalitesini iyileştirmeye yardımcı olacak ürünler ve sistemler yaratıyoruz. Verimlilik ve sürdürülebilirliğin ayrılmaz kavramlar olduğu bir geleceğe inanıyoruz. Misyon Yeniliği sürdürülebilir bir geleceğe yönlendirmeyi amaçlayan daha fazla rekabetçi, güvenilir ve akıllı teknolojiler azim ve tutkuyla yaratıyoruz. Süreçlerimizi dikeyleştirip, küresel paydaşlarımızla… Daha fazlasını oku »

Wilo, Bina Teknolojileri, Endüstri, Su ve Atık Su Yönetimi alanlarında üst düzey bir çözüm sağlayıcıdır. Karmaşık teknolojileri sizlere kullanıcı dostu, kolay uygulanabilir, enerji verimliliği yüksek ve yüksek performanslı çözümler halinde sunuyoruz. İşimizin merkezine insanı koyuyoruz. Sizlere üstün özelliklere sahip ürünler, sistem çözümleri ve hizmetler sunuyoruz.… Daha fazlasını oku »

Başarılı olmak için kurulan işletme, endüstrisinin ve müşterilerinin değişen taleplerine yanıt olarak sürekli gelişmektedir. Yeni ürün ve hizmetlerin sürekli olarak geliştirilmesi, zamana direnecek işletmenin can damarıdır. Condevo®, 50 yıllık başarı rekoruna rağmen farklı değil ve yeni bir isim ve yeni bir ürün portföyü ile sektörümüzün… Daha fazlasını oku »